SPRZEDAM PREZENTACJĘ MATURALNĄ - TANIO!!

Kupie / Sprzedam / Zamienie - wszystki i tylko to, co związane z maturą. Ściągi, wypracowania, gotowe prace.

Moderator: +MOderatorzy

Regulamin działu
Lepiej przeczytaj regulamin wątku, zanim coś napiszesz. Bo jest 90% szansy, że wszystkie Twoje wpisy mogą zostać skasowane (nie tylko ten co się nie spodoba)...

SPRZEDAM PREZENTACJĘ MATURALNĄ - TANIO!!

Postprzez ewelajn » 24.05.2009 18:44

Witam:)
Mam do sprzedania pracę maturalną. Jej temat to: POWSTANIE LISTOPADOWE W OCZACH POLSKICH ROMANTYKÓW. OMÓW TEMAT, ANALIZUJĄC WYBRANE TEKSTY.
Praca zawiera:
1. Bibliografię
2. Ramowy plan wypowiedzi (konspekt)
3. Cytaty
4. Tekst wypowiedzi
5. Pytania, które otrzymałam na egzaminie oraz 10 przykładowych, podanych mi przez polonistkę

Teksty użyte w prezentacji: "Dziady cz. III", "Reduta Ordona", "Kordian", "Grób Agamemnona"

Praca zajmuje 2 i pół strony A4, pisana jest w Wordzie Arialem 12 i jej wypowiedź zajmuje ok. 12-13 minut. W przypadku jakiegoś 'zacięcia', macie te 2-3 minuty zapasu:)) (max. czas wystąpienia to 15 minut). Temat jest RZADKO wybierany przez maturzystów, więc unikniecie powtórzeń.
Pisałam ją razem z polonistką.
Maturę zdałam na 18 punktów. (Max. 20)

Cena prezentacji: 45 zł.

Zainteresowanym podaję mój e-mail: e.gorczynska90@gmail.com
ewelajn

Re: SPRZEDAM PREZENTACJĘ MATURALNĄ - TANIO!!

Postprzez skubi_04 » 27.05.2009 11:43

Witam,
Ja również mam do sprzedania bardzo dobrą pracę maturalną
TEMAT: BOHATER LITERACKI A JEGO KREACJA FILMOWA I (LUB) TEATRALNA. OMÓW ZAGADNIENIE NA WYBRANYCH PRZYKŁADACH.

wykorzystane dzieła:
- "Romeo i JUlia" dramat i film z 1996 r
- "Granica" Nałkowskiej i film w reż. Rybkowskiego
- "Pianista" Szpilmana i film w reż. Polańskiego

Cena prezentacji obejmuje tekst prezentacji, bibliografię, konspekt i prezentację w programie PowerPoint

Temat ten jest tematem rzadko wybieranym przez uczniów, dlatego omówienie go robi dobre wrażenie na komisji. Praca napisana ładnym, ale niezbyt skomplikowanym językiem.

OCENA: 20/20pkt

CENA: 60zł
skubi_04

Postprzez dagmara454 » 19.06.2009 15:47

Sprzedam prezentacje maturalną!!!
Temat: Reklama telewizyjna, radiowa i prasowa – jej funkcje, zasady tworzenia i poprawność językowa. Omów na wybranych przykładach.
Prezentacja została oceniona na maksimum punktów (20/20). Zawiera bibliografie, ramowy plan wypowiedzi i właściwą prezentacje. Cena 50zl.
Kontakt gg 10239760 :) :D
dagmara454

Postprzez nananuk » 28.07.2009 23:20

Sprzedam prezentację maturalną!

1.TEMAT: Wyobrażenie i znaczenie apokalipsy w literaturze. Zaprezentuj problem analizując dzieła z różnych epok.
(Teza: Apokalipsa w literaturze to kryzys świata i zagubienie, lęk, przerażenie człowieka, podwójna destrukcja.)

uzyskane punkty: 20/20

2.TEMAT: Kreacja kobiety w literaturze. Przedstaw na podstawie wybranych utworów.
(Teza: Kobieta często jest przedstawiana w literaturze jako matka - zarówno w sposób pozytywny, jak i negatywny.)

uzyskane punkty: 19/20

Bibliografia – 10zł
Ramowy plan prezentacji – 20zł
Prezentacja (+ ramowy plan) – 60zł

Gg: 320025
nananuk

Postprzez Milka » 05.09.2009 12:41

Maturzysto!
Mam do sprzedania pracę maturalną!
Temat: OBRAZ LITWY W LITERATURZE WSPÓŁCZESNEJ – TWÓRCZOŚĆ MIŁOSZA, KONWICKIEGO, RYMKIEWICZA I INNYCH.
Otrzymałam za nią 100% punktów. Temat jest naprawdę ciekawy, a praca SOLIDNIE i KOMPLETNIE przygotowana i napisana. Poza tym jej zaletą jest to, że nauczyciele języka polskiego często nie mają szerokiej wiedzy na ten temat i uważają go za trudniejszy i ambitniejszy, WIĘC JUŻ NA WSTĘPIE MASZ DODATKOWY PUNKT. A pytania do prezentacji są zazwyczaj ogólne, więc spokojnie dasz sobie z nimi radę. Poza tym praca napisana jest prostym językiem, co sprawia, że nie będziesz mieć problemu z nauczeniem się jej w krótkim czasie.
Oprócz TEKSTU prezentacji dołączam:
-bibliografię,
-ramowy plan wypowiedzi (konspekt),
-prezentację multimedialną
-arkusz z cytatami, który masz ze soba podczas egzaminu
-prawie wszystkie pozycje z bibliografii w formacie PDF
-pytania do pracy, które zadał mi egzaminator

Tak naprawdę temat nie jest taki ciężki, a rzetelnie przygotowany i pozytywnie postrzegany już na wstępie przez egzaminatora, więc gorąco polecam, jeśli chcesz dobrze wypaść na egaminie i zdobyć maksymalną ilość punktów!:)
Cena:50zł
Kontakt: emilka261@op.pl
Milka

Postprzez paula1567777 » 07.09.2009 16:07

witam. Mam do sprzedania kilka prezentacji maturalnych związanych z motywem wędrówki, np. "Motyw wędrówki w różnej literaturze.Omów różne jego wersje w wybranych utworach."
W skład pracy wchodzą:
- bibliografia
- plan ramowy + mapa cytatów
prace ocenione od 17pkt. do 20pkt. cena od 50-100zł. kontakt paula1567777@vp.pl
paula1567777

Postprzez Loolix » 08.09.2009 11:41

Witam, mam do sprzedania prezentację maturalną, temat:

"Nawiązania i aluzje do dzieł malarskich w literaturze XIX i XX wieku. Omów zagadnienie na wybranych przykładach."

Prezentacja oceniona na maksymalną ilość punktów, czyli 20/20.
Temat wybrałem nieco przypadkowo, ale okazał się niestandardowy i bardzo ciekawy zarówno dla mnie, jak i dla komisji, a jednocześnie praca napisana jest w bardzo przejrzysty sposób.

Oferta zawiera: tekst prezentacji, bibliografię, ramowy plan wypowiedzi, wiersze, cytaty oraz zdjęcia obrazów.

Cena 50zł

Naprawdę bardzo polecam ten temat, gdyż nie jest oklepany, lecz oryginalny i ułożony w logiczny sposób przez co staje się przyjemniejszy do nauczenia.

Zainteresowanych proszę pisać na maila: leniu90_1990@o2.pl

Pozdrawiam ;)
Loolix

Postprzez max249 » 13.09.2009 13:06

Sprzedam pracę maturalną

Temat: "Przedstaw na podstawie analizy porównawczej wybranych przykładów kreacje herosa (nadczłowieka) w literaturze i filmach."

Praca zawiera:
- wypowiedź
- plan ramowy wypowiedzi
- bibliografie
- pytania, które zostały zadane na egzaminie

Praca oceniona na 100%

Cena: 60 zł

Kontakt: max249@o2.pl lub gg: 2629727
max249

Postprzez woszczus » 28.09.2009 13:32

Sprzedam prezentacje maturalna -temat:"Scharakteryzuj na wybranych przykładach słownictwo internetowe. Oceń jego poprawność w kontekście kultury języka."
Posiadam-wypowiedź, konspekt oraz prezentacje multimedialna (23 slajdy).
Praca sprawdzona przez nauczycielke na każdym etapie powstawania( nawet konspekt :P)
Praca dostała 20/20 pkt:D
Jest łatwa do nauki i zawiera wiele przykładów słownictwa internetowego na slajdach wiec duzo rzeczy mozna czytac:)
Kontakt- gg 872056
Cena:80 zl
woszczus

Postprzez kamilja » 09.10.2009 22:06

Mam do sprzedania prezentację maturalną. Otrzymałam za nią 18 punktów na 20. Temat prezentacji to: „Biografia jako klucz do odczytania twórczości pisarza – Juliusz Słowacki. Przedstaw zagadnienie, przywołując wybrane przykłady literackie.” Bardzo przyjemna i łatwa do wyuczenia. W skład zestawu wchodzi: bibliografia, konspekt, tekst prezentacji oraz trzy pytania do prezentacji.
Cena 50 zł.
Kontakt: kamiiiilja@wp.pl :)
kamilja

Postprzez anciaop » 16.10.2009 20:54

Mam do sprzedania prezentację maturalną na temat „Każdy człowiek przeżywa chwile refleksji nad sensem egzystencji. Zaprezentuj te dzieła literackie, filmowe, muzyczne, które napełniły cię optymizmem, wiarą w człowieka i wartość jego działania.”
Praca jest mojego autorstwa, przedstawiałam ją na maturze i otrzymałam 20/20 pkt. Prezentacja napisana jest na 3,5 strony czcionką 11 Georgia. Do prezentacji dołączam bibliografię, ramowy plan wypowiedzi i podkład muzyczny, który urozmaica pracę. Czas prezentacji około15-17 minut w zależności od szybkości mówienia i przygotowania :). Mogę dołączyć również pytania, które zostały mi zadane przez komisję oraz przykłady odpowiedzi :).
Temat opracowałam na podstawie jednej epoki: współczesności. Praca zawiera wiele własnych refleksji co dodaje jej głębi, nie występują same suche fakty, a własne odczucia, gdyż temat ten jest doskonałym tematem dla osób refleksyjnych :). Plus tej prezentacji to przede wszystkim Literatura podmiotu: zawarłam w niej lektury współczesne, które się przyjemnie czyta (nie w stylu Potop czy Ogniem i Mieczem) w związku z czym każdy na pewno chętnie po nie sięgnie. W dodatku komisja zwykle nie zna treści tych utworów więc rzadko się zdarzy by zapytali o coś z utworów. Zadają po prostu pytania typu: Czy jesteś optymistą... itd. :) Inną zaletą pracy jest to, że chociaż byłam przedostatnią osobą w dniu która zdawała to mimo wszystko komisja stwierdziła, że słuchało się mnie z taką przyjemnością, iż nie odczuło się zmęczenia :). Byłam bardzo zadowolona z wyboru tematu, bardzo łatwo można było się nauczyć treści prezentacji, ponieważ napisana została we współczesnym języku.
Polecam bardzo gorąco ten temat!:) Cena pracy nie jest wygórowana: 60 zł ;). Zainteresowanych proszę o kontakt: e-mail: anciaop@wp.pl, Gg: 3208873
anciaop

Postprzez prezentacjaa_maturalnaa » 18.10.2009 13:56

Sprzedam gotowe prezentacje maturalne, lub podejmę się wykonania nowej prezentacji na dowolny temat. Prace mają posłużyć jako wzorzec do samodzielnego napisania prezentacji. Pisane są one profesjonalnie, gdyż mam już doświadczenie. Koszt przygotowania kompletnej prezentacji: wielostronicowej, z bibliografią z podziałem na literaturę przedmiotu i podmiotu oraz plan ramowy wypowiedzi wynosi 50- 70 zł. za pracę gotową oraz 70- 100 zł. za nową, w zależności od tematu i wkładu mojej pracy. W cenę wliczone są również ewentualne pliki z obrazem, z piosenką, czy też treść opisywanego wiersza. Termin przygotowania prezentacji jest do uzgodnienia i zależy m.in. od tematu pracy, ilości zgłoszeń oraz mojego czasu wolnego- jestem studentką. Myślę jednak, że będzie wynosił około 3- 10 dni.

Tematy gotowe, dostępne od zaraz, napisane samodzielnie przeze mnie to:
1. Arkadia, raj, wyspy szczęśliwe. Obrazy krainy szczęścia.
2. Bohater negatywny. Omów sposób i cel kreowania takich postaci.
3. Bohater tragiczny. Wyjaśnij pojęcie na podstawie kreacji bohaterów z trzech różnych epok.
4. Scharakteryzuj bohatera ulegającego siłom zła.
5. Przedstaw i porównaj różne kreacje Boga w literaturze i sztuce.
6. Literackie dialogi człowieka z Bogiem.
7. Różne oblicza buntu w literaturze.
8. Prometeusz ukarany. Literackie wersje kary bohatera - buntownika.
9. Motyw cierpienia w literaturze różnych epok.
10. Człowiek wobec zła- przedstaw jego różne postawy.
11. Dramat niespełnienia ludzkich marzeń przedstawiony w literaturze.
12. Dylematy moralne bohaterów powieści i opowiadań Stefana Żeromskiego.
13. Dzieci jako ofiary holocaustu.
14. Omów i porównaj motyw wojny widziany oczami dziecka.
15. Portrety dzieci w literaturze i malarstwie.
16. Troska o los dzieci istotnym problemem polskiej literatury pozytywistycznej.
17. Scharakteryzuj średniowieczny etos rycerski i jego późniejsze odmiany.
18. Literackie portrety żołnierzy i rycerzy w literaturze różnych epok.
19. Honor jako kategoria etyczna interpretacji wybranych twórców.
20. Kobieta anioł, kobieta demon jako źródło inspiracji w literaturze.
21. Portrety kobiety - uwodzicielki w utworach literackich z różnych epok.
22. Konfrontacja dwóch postaw wobec życia romantycznej i realistycznej.
23. Ku pokrzepieniu serc i rozdrapywanie ran polskich.
24. Literackie fascynacje, czyli lektury które chciałbyś ocalić.
25. Literackie interpretacje etosu pracy.
26. Literatura i film wobec tragicznych wydarzeń historii.
27. Literatura jako diagnoza stanu społeczeństwa.
28. Literatura wobec cierpienia.
29. Literackie kreacje kochanków.
30. Przedstaw różne sposoby prezentowania par małżeńskich.
31. Miłość spleciona ze śmiercią czyli Eros i Thanatos w literaturze i sztuce.
32. Etos miłości romantycznej w literaturze romantyzmu i dziełach literackich późniejszych epok.
33. Miłość- złudne szczęście, ulotna chwila życia, źródło cierpień.... Do jakich refleksji na ten temat skłoniła Cię lektura wybranych dzieł literackich?
34. Zakochani są szaleni- rozwiń myśl Horacego na podstawie wybranych utworów o tematyce miłosnej.
35. Twórcza i destruktywna siła miłości w życiu człowieka.
36. Młodość- czas wspaniały czy przeklęty? Rozważ problem na podstawie literatury XIX i XX wieku.
37. Motyw czasu w literaturze.
38. Różne wizerunki ojców w literaturze.
39. Motyw samotności i zagubienia człowieka w świecie.
40. Obłąkani i szaleni w dramatach Szekspira i w utworach romantycznych.
41. Patriotyzm - najwyższa kategoria moralna Polaków.
42. Piękno i szpetota kobiecego ciała. Przedstaw zmieniający się kanon kobiecej urody.
43. Polacy w satyrze i karykaturze literackiej.
44. Porównaj portrety kochanków romantycznych na podstawie celowo zgromadzonych przykładów literackich.
45. Postacie historyczne w literaturze.
46. Zaprezentuj i oceń postawy człowieka wobec zła na przykładzie wybranych utworów literackich.
47. Różnorodność ujęcia motywu pożegnania w literaturze i sztuce.
48. Scharakteryzuj motyw rozstania i omów jego znaczenie w wybranych dziełach literackich.
49. Przemiana bohatera. Odwołując się do 3-4 postaci literackich przedstaw przyczyny i celowość metamorfozy.
50. Metamorfozy bohaterów literackich.
51. Rola utworów satyrycznych i komediowych w dążeniu do poprawy świata i człowieka. Omów na podstawie utworów oświecenia.
52. Polscy romantycy wobec problemów swoich czasów.
53. Stanisław Wyspiański- artysta wszechstronny. Przedstaw temat przywołując wybrane dzieła literackie i plastyczne tego artysty.
54. Przedstaw motyw ślubu i wesela w literaturze dokonując analizy wybranych utworów.
55. Omów funkcjonowanie motywu śmierci w wybranych utworach literackich.
56. Literackie i filmowe sposoby heroizacji śmierci bohatera.
57. Sceny śmierci w literaturze. Porównaj i omów ich funkcje na wybranych dziełach.
58. Motyw tańca w literaturze i dziele filmowym.
59. Motyw tęsknoty za krajem ojczystym. Omów jego funkcjonowanie w wybranych tekstach polskiego romantyzmu.
60. Motyw walki dobra ze złem w wybranych utworach literackich.
61. Ocena postawy narodu polskiego wobec walki narodowowyzwoleńczej wyrażona w literaturze
62. Ukaż motyw walki o niepodległość w wybranych utworach literackich.
63. Wiek XX wiekiem próby człowieczeństwa i ludzkości.
64. Omów różne sposoby przedstawiania wsi i ich funkcje w wybranych utworach literackich.
65. Obraz wsi w literaturze młodopolskiej i epok późniejszych.
66. Oblicze władzy. Dokonaj analizy funkcjonowania tego motywu w literaturze.
67. Różne oblicza władców w literaturze. Omów na wybranych przykładach.
68. Wojna jako romantyczna legenda, wojna jako porażająca prawda... Zaprezentuj różne spojrzenia na wojnę w wybranych tekstach kultury (literatura, malarstwo, film).
69. Wojna jako temat w literaturze i sztuce.
70. Doświadczenie Holocaustu - świadectwa pisarskie z obu stron muru. Przedstaw na wybranych przykładach.
71. Obraz getta warszawskiego w polskiej literaturze i filmie. Odwołując się do wybranych przykładów, porównaj sposoby ukazywania zagłady oraz moralna i poznawcza wartość przywołanych dzieł.
72. Bitwa i/lub potyczka i/lub wojna jako temat literacki i malarski.
73. Obóz koncentracyjny w literaturze, malarstwie i filmie.
74. Świat wartości łagrów i lagrów i jego odzwierciedlenie w literaturze.
75. Wpływ domu rodzinnego na kształtowanie sie postaw moralnych wybranych bohaterów literackich.
76. Wpływ pieniądza na życie bohaterów literackich.
77. Wzorce i antywzorce w literaturze.
78. Omów problem ludzkich zachowań w sytuacjach ekstremalnych. Odwołaj się do literatury XX wieku.
79. Motyw zbrodni w literaturze. Przedstaw temat analizując wybrane utwory literackie.
80. Psychika zbrodniarza jako temat literacki.
81. Życie jest sztuką wyborów. Jakich wyborów musieli dokonywać bohaterowie literaccy? Omów na wybranych przykładach.
82. Swój i obcy. Przedstaw kreacje Żydów w literaturze i sztuce polskiej.
83. Omów obraz Żydów w utworach polskich pozytywistów.
84. Reinterpretacja wybranych mitów antycznych jako sposób dyskusji o świecie współczesnym.
85. Inspiracje antyczne w kulturze. Scharakteryzuj je, analizując wybrane dzieła sztuki i inne.
86. Antyk inspiracją Kochanowskiego
87. Motyw Apokalipsy w literaturze
88. Elementy autobiograficzne w literaturze
89. Motyw burzy w literaturze i malarstwie
90. Cierpienie w literaturze i sztuce
91. Motyw deszczu w literaturze
92. Motyw domu w literaturze różnych epok
93. Tajemniczy świat zjaw, duchów i upiorów w literaturze
94. Literackie przedstawienie dworu polskiego
95. Motyw erotyzmu w literaturze i sztuce różnych epok
96. Ideał dobrego życia w wierszach dwóch poetów różnych epok
97. Impresjonizm, symbolizm i dekadentyzm w literaturze
98. Motywy katastroficzne w literaturze XX wieku
99. Motyw macierzyństwa w literaturze
100. Motyw madonny w literaturze
101. Miasto a wieś.
102. Motyw zdrady w literaturze
103. Motyw Hioba w literaturze
104. Nastroje końca wieków
105. Natura w romantyzmie i nie tylko
106. Motyw non omnis moria
107. Obraz diabła w literaturze i filmie
108. Obrzędy i obyczaje ludowe w literaturze
109. Motyw ogrodu w literaturze
110. Pamiętnik jako źródło wiedzy o świecie
111. Motyw pielgrzyma w literaturze
112. Postacie fantastyczne i ich funkcje w literaturze
113. Motyw przyjaźni w literaturze i filmie
114. Motyw rewolucji w literaturze i sztuce
115. Wizjonerska i zagadkowa wizja Sądu Ostatecznego
116. Różne oblicza starości w tekstach literackich
117. Motyw snu i jego funkcje w literaturze
118. Stolica i prowincja - omów ich literackie obrazy na wybranych przykładach.
119. Celem ludzkiego życia jest szczęście – omów temat na wybranych tekstach literackich
120. Dramaty szekspirowskie jako źródła inspiracji dla literatury i filmu
121. Św. Franciszek z Asyżu w literaturze i sztuce
122. Świat wartości człowieka renesansu
123. Motyw Warszawy w literaturze i sztuce
124. Motyw "złej miłości" w twórczości Williama Szekspira.

Pytania oraz zgłoszenia proszę kierować na maila: prezentacjaa_maturalnaa@o2.pl
prezentacjaa_maturalnaa

Postprzez cycu2007 » 19.10.2009 16:00

Absolwentka filologii polskiej i doświadczona korepetytorka napisze prace maturalną na każdy temat. Cena - bez względu na temat - 50 zł. Posiadam również gotowe prace maturalne z ubiegłych lat. Wszystkie zostały pozytywnie ocenione przez komisje egzaminacyjne.
Zapraszam do odwiedzenia strony z aktualną bazą prezentacji maturalnych:
http:/docs.google.com/Doc?docid=0AeicVIbORg5YZGY3dDRtMjZfMGY3Z2M2c2Ry&hl=en

Kontakt: bubu2@tlen.pl , GG 2837066
cycu2007

Postprzez Malina12 » 22.10.2009 21:55

Maturzyst(k)o!!

Mam do sprzedania prezentację maturalną na temat: "FUNKCJONOWANIE MOTYWU ANIOŁA W POLSKIEJ I OBCEJ LITERATURZE I SZTUCE" :D

Za tą pracę otrzymałam 20 ptk. czyli 100%

Do pracy dołączam obrazy, które prezentowałam a także pytania, które zostały mi zadane, ponad to dołączam oczywiście bibliografię.

Naprawdę polecam!! :) Jedyne 35zł!!

kontakt:
gg: 6898138
mail: mmmyszka@gmail.com
Malina12

Postprzez kacper_016 » 24.10.2009 12:18

Oferuję super napisaną prezentację maturalna o tytule : Błąd językowy jako źródło komizmu. Analiza wybranego materiału językowego. Po zaprezentowaniu tematu na maturze komisja z uśmiechem na ustach ofiarowała mi 20/20 pkt :) w skład zestawu wchodzi plan ramowy, bibliografia oraz prezentacja. Mateirał wyłącznie do celów dydaktycznych. Cena to jedyne 40zł ( do negocjacji ) e-mail: kacper_016@wp.pl
kacper_016

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia