Pomocy jak ikierunek kto zna te kierunki z praktyki..lub teo

czyli co dalej maturzysto. Wybierasz się na studia, już jesteś studentem? Zapytaj, podziel się informacjami.

Moderator: +MOderatorzy

Pomocy jak ikierunek kto zna te kierunki z praktyki..lub teo

Postprzez angel_of_fate » 20.11.2007 17:13

Ochrona Środowika
Budownictwo
Geodezja
Zarzadzanie
Ekonomia
Bankowość

cow ybrac jak tam jest gdzie jest najtrudniej jakioe przedmioty sa w toku nauczania pomocy!!
angel_of_fate

Postprzez Gość » 20.11.2007 22:34

Aniołku :) wybrałeś sobie chyba rozbieżne kierunki.... jak się je studiuje nie wiem, bo jestem polonistą, ale patrząc praktycznie to budownictwo lub bankowość wydają się być przyszłościowe. Odradzałabym zarządzanie - strasznie oklepane, chyba że zarządzanie transportem (czyli logistykę właściwie) masz na myśli - bo to akurat jest ciekawe (wiem, bo znam powiedzmy z doświadczenia).
Gość

Postprzez Alla » 26.11.2007 08:12

ja moge cos powiedziec o 3 z nich :)

Ekonomia i Zarzadzanie ( sama studiuje) jesli sie interesujesz tymi zagadnieniami to na pewno nie pozalujesz wyboru, a jesli chcesz cos odiagnac w tej dziedzinie ( jak w kazdej zreszta to musisz troche popracowac ) mam tu na mysli praktyki wakacyjne, prace itp no i oczywiscie dobra uczelnie bo od tego bardzo duzo zalezy
Alla

Postprzez BobBudowniczy » 26.11.2007 08:14

a ja studiuje budownictwo, jestem na 4 roku i jak dla mnie super! oprocz tego ze studiuje zawsze znajde sobie cos zeby dorobic jakies pieniazki, praca jest wiec nie narzekam:)
BobBudowniczy

Postprzez angel_of_fate » 28.11.2007 16:24

ok dzieki za wypowiedzi awiec:

chodzi o to ze zdaje matme rozsz geo chyba podst ang chyba podst zobaczmy jak pojdzie i nie wie mjak ikierunek wybrac a interesuje mnie wlasnie te

jesli chodzi o ekonomie i zarzadzanie nie interesuje sie dotychczas ale uwazam ze moglbym sie zaglebic
ochrona srodowiska podobno jes tłatwa
budownictwo to cos co chcialbym umiec jako chłop:)
geodezja jesli by mi sie udal oto chyba dobra praca oczyw3iscie chyba nie od razu sie jest geodeta
bankowosc kazdy lubio liczyc pieniazaki
..
ok terax chcialbym zapytac bo nie mam pojecia jak wygladaje takie studia mam na mysli jakie sa przedmioty! BO CHYBA na 1 roku sa inne powiedzmy na 23 cos odchodzi itd.. moze to zlaezy od uczelni??

Myslalem o SGGW w wawie ale zoabczymy jak mi opojdzie matura chce na studia dzienne

awiec moje glowne pytanie jakie sa przedmioty po tych kierunkach
papa,dziex :twisted:
angel_of_fate

Re: Pomocy jak ikierunek kto zna te kierunki z praktyki..lub teo

Postprzez annutka » 15.06.2011 15:33

Mogę Ci podpowiedzieć jak jest na zarządzaniu. Ja nie narzekam, na mojej uczelni (wszib) mam duży wybór specjalności i po 1 i po 2 stopniu studiów. Do wyboru do koloru: informatyka w zarządznaiu i e-biznes, reklama i grafika komputerowa, zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing... zależy czym chciałbyś się w przyszlości zajmować. Na zajęciach mamy i rachunkowość i zarządzanie, ekonomię, socjologie pracy, psychologię. Jesli akurat tym się interesujesz to śmiało polecam zarządzanie. Mówią, że rynek jest juz przepełniony ale ja się tym nie martwię, zawsze mogę założyć własna działalność :)
annutka

Powrót do Co dalej maturzysto? STUDIA