prawo i PR

czyli co dalej maturzysto. Wybierasz się na studia, już jesteś studentem? Zapytaj, podziel się informacjami.

Moderator: +MOderatorzy

prawo i PR

Postprzez roza » 06.10.2009 21:49

Jestem w klasie maturalnej i wypadałoby zdecydować się na jakieś studia.

Jak myślicie, czy lepiej iść na prawo (zakładając, że się dostane) i po roku wziąć sobie jeszcze dziennikarstwo PR lub podyplomowe PR czy iść od razu na dziennikarstwo z PR i z czymś to jeszcze połączyć
?

I z jakimi studiami najlepiej łączyć PR?

Z góry dziękuję za pomoc :)
roza

Re: prawo i PR

Postprzez enkidu » 09.03.2010 08:41

Wydaje mi się, że nie ma potrzeby, żeby wybierać dwa kierunki studiów. Możesz po prostu wybrać odpowiednią specjalizację. W Wyższej Szkole Finansow i Zarządzania w wawie masz specjalizację komunikacja społeczna i PR oraz dziennikarstwo na kierunku politologia. Można też tam studiować prawo. Jeśli wybierasz drugi kierunek możesz liczyć na niezłą zniżkę, ostatnio to było jakieś 70%. Fajna szkoła, naprawdę polecam.
enkidu

Postprzez huga » 22.03.2010 02:00

Ja polecam zarządzanie, lub psychologie i specjalizacje zarządzanie albo PR, zaczyna być ta dyscyplina bardzo popularna i świeża przede wszystkim, zauważ ile firm nie potrafi sie wypromować i jak szybko upadają, teraz każdy moze założycfirme, jest coraz łątwiej, jednak bez dobrego PR, bez odpowiedniego przeszkolenia (ludzie zakładaja firmy a nie wiedzą po co to robią :D, nie planują nic...bo samo sie zrobi, albo znajomi pomogą:D) firma długo nie wytrzyma, wiec gdybys skończył taka specjalizacje którą otworzyli rok temu na WSFiZ w Warszawie to kto wie czy nie wyprzedszisz innych szkół które zauważaja że coraz mniej osob lubi pracować przy pomocy kija i marchewki... stare czasy PRL-u nie nauczyły ludzi komunikacji ,no to obecnie szkoła musi o to zadbać. Ciekawy kierunek. POzdrawiam
huga

Postprzez yaska » 16.06.2010 16:58

ja studiowałam PR, teraz mam zamiar zrobić drugi kierunek,informatyka albo zarządzanie w ZPSB w Szczecinie, oba moim zdaniem ciekawe i przyszłościowe, a ten drugi dodatkowo może być dofinansowany z UE
yaska

Powrót do Co dalej maturzysto? STUDIA