Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/wirtual/catalist/tau2/forum.matura.pl/public_html/includes/bbcode.php on line 484

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/wirtual/catalist/tau2/forum.matura.pl/public_html/includes/bbcode.php on line 484

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3824: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:484)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3826: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:484)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3827: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:484)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3828: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:484)
Edu Forum Matura i Sciaga • Zobacz wątek - STUDIA w USA

STUDIA w USA

czyli co dalej maturzysto. Wybierasz się na studia, już jesteś studentem? Zapytaj, podziel się informacjami.

Moderator: +MOderatorzy

Re: STUDIA w USA

Postprzez matt » 14.09.2017 06:45

Ameryka, Ameryka: Uczelnia ktora skonczyl autor University of Rochester (PhD) i jej Prezydent Joel Seligman w ogniu protestow za rzekome ukrywanie i tuszowanie przypadkow
wieloletniego napastowania seksualnego Graduate Students przez uczacych ich faculty i innych: http://www.campustimes.org/2017/09/13/s ... arassment/
matt

Postprzez matt » 14.09.2017 06:53

Selgman odpowiada protestujacym tlumom: This is not rule by mob, guys. File something in writing,” tzn. "Ludzie to nie sa rzady mafii. Wytoczcie cos na pismie".
matt

Postprzez matt » 17.09.2017 10:35

"Ten Profesor" to moj niedoszly promotor doktoratu porzuconego na rzecz PhD USA i wspolautor moich publikacji w USA.
W 2007 USA podstepnie zamknely mnie z najwyzszym tytulem naukowym USA, PhD z prywatnej uczelni University of Rochester w
obozie koncentracyjnym z Meksykanami aby z domu w Utah porwac
mnie do Polski i tym przezwaly zolnierzem Ludowego Wojska Polskiego w komunistycznej hierachii wojskowo-akademickiej PRL pod Jalta, ZSSR i aliantami II wojny swiatowej przeciwko II RP.
Palac Prezydencki to takze Palac Namiestnikowski ani ZSSR z za grobu ani Rosja nie beda oceniac wartosci obcych dyplomow i tytulow naukowych szczegolnie z USA obywateli Polskich w Polsce. Dla absolwentow Princeton z polskim paszportem "El Tren de la Muerte" z powodu Polskiego-Sowieckiego systemu akademickiego wspieranego nadal takze przez PiS.

Cos w tym musi byc http://pikio.pl/uznany-profesor-fizyki- ... uki-video/ . Una Cola ? Una Fanta ? oferuja w prywatnych tanich i luksusowych liniach autobusowych w Meksyku bez kolei pasazerskich, obecnie ostatniej nadziei w razie braku legalnego statusu w USA z obcym dyplomem USA piekne hostesy roznoszace przekaski a parowki z prawdziwego miesa zrobione z udzialem swiadomosci kwantowej we Wszechswiecie periodycznym z fizyczna reinkarnacja sa scisle zabronione. Dla tych bez Peso jest tylko "El Tren de la Muerte" ekstrapolujacy warunki w aresztach deportacyjnych USA. W 2007 USA zrobily ze mnie z PhD wlasnie jednego z tych ludzi:
https://www.youtube.com/watch?v=1i2Zbx0AYVw&t=1s
Czy Iwo Bialynicki-Birula jest "komunistycznym" Profesorem walczacym z "Dobra Zmiana" PiS jak to nie wprost sugeruje Gazeta Wyborcza podstawionym mi na promotora doktoratu w 1991 aby powiazac mnie z PZPR i utrudnic stala emigracje do USA czy jest naprawde wrogim PRL Profesorem Solidarnosciowym udajacym jedynie potulnego dla systemu komunistycznego w PRL aby jakos w nim egzystowac na powszechnie uwazanym za desydencki i anytkomunistyczny UW i jedynie widzacym w mistycyzujacym PiS nowa anty-naukowa inkwizycje zadna szczegolnie obca sila nie zmusi mnie do podleglosci Sowieckiemu systemowi akademickiemu wciaz zywemu w Polsce !!!

https://www.youtube.com/watch?v=m6r44inWKiA

W 2007 powiazany z kosciolem Mormonow http://imgs1cdn.adultempire.com/product ... 61093h.jpg we Wloszech (Jest z tym w logicznej sprzecznosci juz deportacja z USA do Wloch Lucky Luciano w 1946 https://en.wikipedia.org/wiki/Lucky_Luciano ) a wiec moze i zwerbowany przez powiazania Uniwersytetu Warszawskiego i Jagielonskiego nie uznajacych mnie z PhD Profesorem zwyczajnym z kosciolem wloskim sedzia Scott Jefferies https://s3.amazonaws.com/s3images.class ... 950357.jpg http://www.classcreator.com/Nyssa-OR-19 ... _id=941388 http://jefferiesmission.blogspot.de/ https://www.facebook.com/deanne.jefferi ... 907&type=3 do przeszkadzania niezaleznym naukowcom Polskim w USA wyslal mnie z wyksztaceniem z Princeton w kajdanach pod “juryzdykcje”; (w bliskim zasiegu zamieszkania przed emigracja) sowieckiego instytutu fizyki na Hozej 69 budujacego bombe wodorowa dla Gierka !!! Szykanowany przez ZSSR z zza grobu przez USA w sensie logiki podleglabym w sensie hierarchii (podobna tematyka badan w Polsce) lub pokazywal bezdomny w okolicy z wyksztalceniem Eisteina z Pinceton np. osobom jak Katarzyna Krajewska (adjunkt pracujacy na teoria produkcji antymaterii) http://www.fuw.edu.pl/~kkraj lub Krzysztof Pachucki http://ift.fuw.edu.pl/ift-people.html?show=3101 (nastepca Iwa Bialynickiego Biruli na UW) zmuszany do tego przez sedziego Mormona Scotta Jefferies. W 2007 Stany Zjednoczone podstepnie wysiedlily mnie etnicznie z domu w stanie Utah, nielegalnego imigranta i uciekiniera z Polski przez darmowa sluzba oficerska w SPR i rezydenta stanu Nowy York i posiadacza najwyzszego tytulu naukowego USA z amerykanska prace doktorska przewidujaca fizyczna rezurekcje kwantowa, niesmietelnosc duszy kwantowej i wynikla z niej nietykalnosc zycia zwierzecego z mozgiem (PAROWKI SA TU SCISLE ZABRONIONE !!! https://www.facebook.com/estherthewonde ... CH&fref=nf) za pol miliona dolarow. Chcialbym jeszcze raz wszystkich ostrzec ze wspomniany przez gazete wybocza Iwo Bialynicki-Birula mogl byc sztucznie promowany i uzyty symbolicznie przez CIA przeciwko mojej osobie. Od przynajmniej 1986 tzn. roku mojej matury bezskutecznie probowalem dostac sie na studia w USA, Kanadzie, Australii lub w Europie Zachodniej a nastepnie podczas konczenia Politechniki Warszawskiej w 1991 na drugie studia doktoranckie PhD. W 1990 mozliwym sabotazem w centrum testujacym w Warszawie uszkodzono mi wyniki egzaminu TOEFL (puszczono uszkodzona tasme w czesci listening, zapytano po tym listownie czy i tak zglaszac wyniki do zadeklarownych uczelni USA) i tym samym takze wyniki nastepujacego zaraz po tym egzaminu Graduate Record Examination (popularnie GRE) w tym najwazniejszej dla fizykow czesci Subject. Tym samym mozliwie metoda czyjejs manipulacji dostalem sie w 1991 do grupy Biruli w Centrum Fizyki Teoretycznej PAN samemu zakladajac ze jest to lepsze niz nielegalna praca fizyczna w Londynie wtedy z wizami skad dopiero po roku a nie natychmiast po dostaniu Polskiego dyplomu porzucajac studia doktoranckie w PAN przenioslem sie do USA do University of Rochester na studia PhD bez wymogu GRE i TOEFL gdzie w 1997 otrzymalem PhD z fizyki teoretycznej. W 2007 jednak posrednio porzez zatrunienie w Utah State University zastawiono na mnie podstepne pulapke tak abym pojawil sie w strefie nadgranicznej USA-Kanada i byl wylegitymowany. W warunkach posiadania prywatnej firmy badawczej w Utah jak Albert Einstein w swoim okresie przed akademickim i przed slawa, wylegitymowano mnie z 10 lat wygasla wiza studencka F-1, aresztowano zabrano samochod po czym zmuszajac metoda mafii ciezkimi warunkami w ciezkim obozie koncentracyjno-deportacyjnym po dwoch miesiacach zmuszono do wyjazdu z USA w kajdanach do Warszawy http://mkk.blox.pl . W Warszawie uczelnie Polskie faktycznie nie uznaja tytulow i dyplomow USA a do niedawna nawet wymagaly nostryfikacji plasujac moje najlepsze na swiecie wyksztacenie wyzsze o kosztach okolo pol miliona dolarow pod smieciowymi adjunktami z pensjami ponizej nielegalnych pracownkow fizycznych USA. Wszystko to moglo byc spiskiem obcego wywiadu w tym CIA. CIA ma interes sztucznego promowania nauki Polskiej w celu sztucznego wywyzszania nauki Sowieckiej i Rosyjskiej aby na kontraktach przesluchowac Rosjan jak skaluja sie do nauki Amerykankskiej glownie nauk strategicznych jak scisle i techniczne i jakie stanowia zagrozenie w wypadku emigracji zarobkowej do tzw. krajow zbojeckich jak Syria czy Iran. Tym samy wlasnie Birula bedac szanowynym Profesorem jest najistotniejszym elementem tego co definiuje jako szpiegostwo symboliczne tzn. w moim przypadku stworzenie sytuacji ze absolwent drogiej uczelni USA z PhD jest bezrobotny, glodny i bezdomny a Profesor nominowanym w PRL przez PZPR jest szanowany i promowany przez USA w tym majac wize do USA podczas kiedy ja jestem tam niewpuszczalny z PhD. Paradoksalnie ta sytuacje wspiera prawicowy i antykomunistyczny PiS z najwnymi pogrozkami do Polskich absolwentow uczelni USA habilitacja i profesura nominowana przez Prezydenta.

Jesli nie wiadomomo o co w czyms chodzi chodzi zapewne o pieniadze. Trudno naprawde powiedziec o co chodzi Polskiej prasie w naglosnieniu kilku zdan Profesora Bialynickiego-Biruli ze krytykuje PiS i dobra zmiane zamiast nie zauwazenia jego wypowiedzi i jesli juz to naglasnienia zaslug Sir Rogera Penrose https://en.wikipedia.org/wiki/Roger_Penrose w dziedzinie fizyki teoretycznej i teorii objektow spinorawych. Poznajac z przypadku natychmiastowej nie moznosci dostania sie na studia PhD w USA Bialynickiego-Birule i "z ulicy" w 1991 jako niedoszlego promotora mojego doktoratu z ktorego po roku z powodu glodowych pensji juz w RP zaraz po PRL zrezygnowalem i za wszelka cene probowalem dostac sie do USA na wize studencka f1 nie majac zadnej szansy na wize turystyczna B2 i planujac przekroczyc granice Kanada-USA na czarno w okolicach Vancouver na latwiejsza wize Kanadyjska z kontaktu z IBB zawsze myslalem ze pracujacy na Uniwersytecie Warszawskim symbolizujacym w PRL opozycje anty-komunistyczna w odroznieniu od "mojej" Politechniki z roznymi lokalnymi organizacjami partyjnymi PZPR jet profesorem opozycyjnym do PZPR i Solidarnosciowym. Co prawda czekajac w korytarzu w 1991 na rozmowe z nim w sprawie postepu badan bylem swiadkiem ze przyszedl do niego "zielony" tzn. wyzszej rangi wojskowy ale mogl byc on np. z Wojskowej Akademii Technicznej a jako technicznej tez muszacej miec zaplecze z Fizyki a niski budynek dawnego Centrum Fizyki Teoretycznej PAN w Warszawie wygladal jak budynek administrowania kary smierci poprzez smiertelny zastrzyk "lethal injection" w USA tak jakby np. cos przesluchiwalo tam metoda reakcji pozytywnych (na budynek) (dla KGB ?) czy ktos planuje na kogos (konsula USA za odmowe wizy ?) wydac mafijny wyrok smierci.
Dopiero w 1997 w czasie wizyty w Polsce wydajacej mi sie na absolutnie ostatnia nawet w zyciu z powodu wygasajacej wizy studenckiej F1 dowiedzialem sie od kolegi ze zona Bialynickiego jest siostra dyrektora Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu KC PZPR Jerzego Wiatra https://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Wiatr . Zastanawialo mnie wiec jedynie jedno. Czy IBB odbyl wojskowa sluzbe zasadnicza w PRL a jesli tak jaki jest jego stopien wojskowy lub jak ukrywal jako fizyk i naukowiec symulowanie przed sluzba wojskowa (jesli) przez np. przed Jaruzelskim lub Edwardem Gierkiem napewno znajacym Jerzego Wiatra, ktory ten znal napewno wielu generalow PRL.
Jest rzeczywiscie troche dziwne ze IBB bedac wyksztalconym na UW np. na analizie matematycznej Maurina ktora z powodu trudnosci byla narzedziem nawet 75% odsiewu studentow Fizyki UW w PRL nie widzi od razu ze Smolensk to symboliczna odpowiedz Rosji ze "prilietieli" i "jeszcio sprasilii za szto pagibli". W jasnym wyroku Rosji na Polskiego Prezydenta nie ma zadnej aerodynamiki ani aerodynamiki latajacych parowek z przyczepionymi silnikami odrzutowymi z puszek od coli napelnionych sprezonym powietrzem.
Jeszcze jednak raz chce podkreslic ze jako absolwent uczelni prywatnej USA z PhD od profesora amerykanskiego nie majacego w mlodosci przez emigracja do USA w 1992 nic wspolnego z zadna mlodziezowa organizacja komunistycznai symulujacy chorobe psychiczna na studiach na Politechnice przed Szkola Podoficerow Rezerwy
zostalem w 2007 sila wysiedlony etnicznie z USA i wyrzucony w kajdanach z domu w Stanie Utah na Okecie w poblizu Uniwersytetu Waszawskiego gdzie przy obecnym systemie akademickim promowanym jasno wlasnie przez PiS z Centralna Komisja do spraw Stopni i tytulow naukowych, habiltacja i Profesura Nominowana ktory jest nie do zaakceptowania dla posiadacza PhD bylbym jedynie bezrobotnym a wiec moze nawet i bezdomym zebrajacym przy stacji metra na Srodmiesciu kolo "zabytku kultury" Palacu Kultury i Nauki z tektura "MAM PhD, PROSZE O DATEK NA BILET DO DOMU W USA!".

Dalsza manipulacja USA i CIA przeciwko mojej osobie ?: Polski Profesor Fizyki Iwo Bialynicki-Birula http://www.newsjs.com/url.php?p=http:// ... ziemia-pis nadany mi w mlodym okresie post-PRL w 1991 z urzedu na promotora niedoszlego doktoratu strofowany przez prase na wolnosc slowa pod rzadami PiS aby wiecej obnizyc moj naukowy image ?:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... e#opinions
Jest dosc ciekawe ze PiS poprzez prase strofuje Iwa Bialynickiego-Birule kalkujac jednoczesnie w programie politycznym wszystkie elementy komunistycznego systemu akademickiego PRL jak paramilitarna nominacja profesorska przez Prezydenta czy blokujaca liczbe publikacji na osobe habilitacja a takze istnienie Centralnej Komisji (KC PZPR) do spraw Stopni i Tytulow naukowych. Nie wiadomo tez dokladnie co naprawde robil w Polsce Sir Roger Penrose z UK krolestwa bogactwa i pieniadza z dzienna pensja od Krolowej rowna miesiecznej IBB i dlaczego znizyl sie do brania udzialu w wydarzeniu w kraju ktory dla USA nie jest nawet Grecja lub Hiszpania i kiedy jest jasne ze Brexit z Wielka Brytania stylizujaca sie na bogaty Amerykanski Stan w Europie wymierzony jest wprost przeciwko Polsce w spisku z USA aby odciac Polakow od normalnego rynku pracy ostatniej szansy w razie braku legalnego statusu w USA i deportacji i zmuszenia ich do pracy za cwierc a nawet dziesiata czesc w nowym getcie Europy.
Program ten jest nie do zaakceptowania dla osob pracujacych naukowo na emigracji ktore skonczyly uczelnie amerykanskie i maja tytuly i dyplomy naukowe prywatne.
Stany Zjednoczone nie maja dyplomow i tytulow naukowych wydanych przez Panstwo USA a jedynie odrebnie przez uczelnie jako twor niezalezny.
Pochlebia i sprzyja on jedynie naukowcom rosyjskim w USA ktorzy czesto zatrudniani sa na uczelniach USA ze swoja sowiecka lub rosyjska habilitacja aby placic im mniej na poziomie jedynie Assistant Professor w zaawansowanym wieku i ktora promuje a takze naraza niezaleznych naukowcow Polskich na okradzenie przez niemiecki system akademicki i kalkowanie ich prac w Niemczech blokujac calkowicie od pracy na uczelniach Polskich gdzie zgodnie ze strategia byliby oni tam mimo wszystko najsilniejsi poniewaz wpierw w obrebie granic.
Podejrzewam ze jest to raczej z glupoty niz ze zlej woli.
Oczywiscie niskie zarobki sa tu glownym motywem ale wlasnie istnienie habilitacji i nominacji Prezydenckiej blokujace kariere naukowa w Polsce i paniczny strach przed przyjazdem do Polski z PhD doprowadzilo mnie do ciezkiego wiezienia federalnego i drugiego pietra na pryczy z Meksykaninem w USA kiedy to po 15 latach walki o prawo stalego pobytu w USA w wieku 40 lat zaczalem calkowicie ignorowac prawo i przepisy imigracyjne USA koncentrujac sie jedynie na publikowanie za wszelka cene i tylko z moim nazwiskiem publikacji naukowych w USA.
Jestem niedoszlym posiadaczem doktoratu u wymienionego Profesora nieskonczonego tez z powodu Afrykanskich pensji Polski post PRL i akademickiej nedzy. Skonczylem w USA prywatna uczelnie University of Rochester z PhD u Josepha Henryego Eberlego https://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_H._Eberly https://tse2.mm.bing.net/th?id=OIP.oYGK ... =242&h=173 ktory wyprodukowal megatony informacji naukowej o oddzialywaniu materii z elektromagnetyczna energia i wiem wszystko o systemie komunistycznym PRL jak tez o jego systemie akademickim ktorego jestem posrednio ofiara jeszcze w 1992 z powodu inercji PRL muszac "uciekac" z Polski przed finansujaca komunistyczna nauke w wielkiej czesci w PRL przymusowa sluzba wojskowa.
Chce jeszcze raz podkreslic ze Polska nie ma obecnie naukowcow ktorzy moga rozmawiac ze mna o moich projektach na rownym poziomie innych od Biruli.

Amerykanski cennik celebrytow http://net-worths.com na ktorym znalazl sie glownie chyba z powodu Iluminacji

https://www.youtube.com/watch?v=IC7UztT1cE0&t=397s

Zanussiego https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Zanussi pokazujacej pieklo bycia mlodym naukowcem fizykiem w systemie totalitarnym PRL lat 60-tych w ktorym nawet romans grozi skresleniem ze studiow i torturami w Ludowym Wojsku Polskim w ktorej zagral krotki epizod samego siebie wycenia Iwa Bialynickiego-Birule na 1.4 miliona dolarow http://net-worths.com/net-worth/iwo-bir ... net-worth/ w wiec w porownaniu z np. amerykanska komiczka sceniczna Amy Schumer: http://net-worths.com/amy-schumer-net-worth/
matt

Postprzez matt » 20.09.2017 10:26

Ciekawstka historyczna wichrow PRL: Pawel Rodak podwojny Profesor Teorii Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego i Sorbony w Paryzu z jednej klasy matematycznej do ktorej musial chodzic autor podrzednego liceum ogolnoksztalcacego po Warszawa https://kosciuch-pruszkow.edupage.org/ : https://www.youtube.com/watch?v=JTVhegTsYeA
Poziom tego liceum byl zdaniem autora za nisko aby bez problemu studiowac po nim BSc w USA jesli podstawa znajomosci jeyzka agielskiego autora przez
przyjeciem na uczelnie USA byla praca fizyczna u dilera samochodow Renault w Londynie w latach 86-91 podczas studiow w Polsce. Uniwersytet Warszawski nie uznaje autora Profesorem Zwyczajnym z amerykanskim PhD i doswiadczeniem i dorobkiem powyzej Polskiej habilitacji a stowarzyszony z nim Uniwersytet Jagielonski wtorujac Utah State University podwazyl nawet we wspolpracy z Francja z tego samej grupy uniwersytetow Uniwersytetu Université Pierre et Marie Curie jedna z kluczowych tez doktoratu USA autora: https://journals.aps.org/prl/abstract/1 ... tt.79.3541
matt

Postprzez matt » 24.09.2017 09:34

Tysiace imigrantow uciekaja z USA do Kanady przed administracja Donalda Trumpa ktora znaczy niemozliwosc zalegalizowania statusu imigracyjnego
i mozliwa deportacja. Tak wlasnie autor w 2007 probowal przedostac sie do Kanady co doprowadzilo do jego aresztowania i porwania do Polski glownie z powodu
samochodu jako "juli u nogi" uniemozliwiajace przejscie pieszo o jakiegos przystanku komunikacji w USA (koleje Amtrak/ autobus Greyhound etc,) do podobnego w Kanadzie : https://www.youtube.com/watch?v=8VRrXsWWEVQ
matt

Postprzez matt » 24.09.2017 10:04

Tysiace imigrantow uciekaja z USA do Kanady przed administracja Donalda Trumpa ktora znaczy niemozliwosc zalegalizowania statusu imigracyjnego
i mozliwa deportacja. Tak wlasnie autor w 2007 probowal przedostac sie do Kanady (i z powortem) co doprowadzilo do jego aresztowania przez USA i porwania do Polski glownie z powodu samochodu jako "kuli u nogi" uniemozliwiajace przejscie pieszo o jakiegos przystanku komunikacji w USA (koleje Amtrak/ autobus Greyhound etc,) do podobnego w Kanadzie:

https://www.youtube.com/watch?v=8VRrXsWWEVQ
https://www.youtube.com/watch?v=Icc0kZTw1sA
https://www.youtube.com/watch?v=qnD6BVUDEJA
https://www.youtube.com/watch?v=dAOK1ZRFpwM
https://www.youtube.com/watch?v=o0fktJFA1Sc
https://www.youtube.com/watch?v=JVoRlKp84Lw
https://www.youtube.com/watch?v=3uq9RALBztA
https://www.youtube.com/watch?v=I08b1t4dUa8
https://www.youtube.com/watch?v=pDQgFXgR5e4
https://www.youtube.com/watch?v=QgXlebFFrHI

Dokladnie ta droga grozi obecnie Polskiemu absolwentowi uczelni USA w przypadku wygasnieniecia statusu wizy studenckiej f1b aby uniknac deportacji z jednej strony a
okradzenia przez Polski system akademicki nie uznajacy praktycznie wyksztalcenia USA z drugiej.
matt

Postprzez matt » 24.09.2017 10:31

... a nozyce sie odezwa. Niektorzy moga byc nawet specjalistami od broni rakietowej lub atomowej z Ukladu Warszawskiego:

Korea Polnocna przeprowadza udana probe wystrzelenia rakiety miedzykontynentalnej: https://www.youtube.com/watch?v=QgXlebFFrHI
Korea Polnoca przeprowadza udana 5-ta podziemna probe jadrowa wywolujac trzesienie ziemi o sile 5: https://www.youtube.com/watch?v=9hQiUY4kuUk

Iran przeprowadza udana probe wystrzelenia rakiety balistycznej: https://www.youtube.com/watch?v=sgtD44uWL9s

Jak widac golym okiem bronie obu krajow pochodza genetycznie z ZSSR i sa starszymi wersjami broni rakietowych Rosji.
matt

Postprzez matt » 24.09.2017 11:29

Mimo ze studentka uczelni PhD autora University of Rochester Lindsay Wrobel ostatnio przeprowadzila tygodniowy strajk glodowy aby zwolniono
Profesora uczelni oskarzonego o dlugoletnie napastowanie seksulane studentki PhD: http://www.campustimes.org/2017/09/19/a ... er-strike/
Z calosci wydaje sie ze glowne cele w USA pozostaja Rzymskie i jest nimi Orgia:

W domu: https://imgs3cdn.adultempire.com/produc ... 84650h.jpg
Na weselu: https://imgs3cdn.adultempire.com/produc ... 35306h.jpg
A nawet "religijna": https://imgs1cdn.adultempire.com/produc ... 61093h.jpg
matt

Poprzednia strona

Powrót do Co dalej maturzysto? STUDIA