Prezentacje maturalne 2016!!!Zapraszam

Wszystko co chcecie wiedzieć o maturze i boicie się zapytać. Uwaga - wszelkie ogłoszenia mają trafiać do forum "Ogłoszenia" bo zostaną wykasowane

Moderator: +MOderatorzy

Prezentacje maturalne 2016!!!Zapraszam

Postprzez polonistka2011 » 11.11.2015 14:21

Witam,

Ogłoszenie zostało stworzone dla wszystkich, którzy zdają maturę ustną z języka polskiego na "starych zasadach".

Jestem mgr filologii polskiej, nauczycielem w szkole średniej, a także egzaminatorem.
Od kilku lat pomagam przy tworzeniu prezentacji maturalnych.
Wszystkie prace napisane pod moim kierunkiem zostały wysoko ocenione.
Pełna prezentacja maturalna zawiera: gotową wypowiedź, plan prezentacji, bibliografię z podziałem na literaturę
przedmiotową i podmiotową. Ponadto pracę wzbogacam o materiały pomocnicze: kartę z cytatami, reprodukcje (obrazy, rzeźby w formacie jpg).
Szybkie terminy. Profesjonalnie.
Uwzględniam wszystkie sugestie co do bibliografii, oraz ewentualne wskazówki nauczycieli prowadzących.
Każda prezentacja jest tworzona od podstaw indywidualnie dla potrzeb zdającego.
Bardzo łatwo jest kupić pracę tanio - która jest tylko zwykłym plagiatem typu "kopiuj" i "wklej" z materiałów
ogólnodostępnych w internecie, lub pracą sprzedawaną z ubiegłych lat przez byłych maturzystów.
Korzystając z mojej pomocy masz gwarancję, że temat zostanie przygotowany specjalnie dla Ciebie.

Do każdego tematu mogę podać przykładowe pytania, które mogą zostać zadane przez egzaminatora.
Zapraszam do współpracy - matura się zbliża!

mgr_annakrol@wp.pl
polonistka2011

Powrót do Matura - informacje ogólne