nowa giełda korepetycji i-korki.net

WWW które warto znać przed maturą i na studiach

Moderator: +MOderatorzy

nowa giełda korepetycji i-korki.net

Postprzez pawikor » 18.07.2010 03:48

Powstał nowy serwis, w którym można umieszczać ogłoszenia edukacyjne dotyczące lekcji indywidualnych i w grupach. Serwis skierowany jest do studentów, uczniów i nauczycieli. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i przejrzysta. Serwis dostępny jest pod adresem http://i-korki.net

W serwisie możliwe jest przeglądanie ogłoszeń dotyczących korepetycji z różnych przedmiotów. Serwis zawiera dużo treści i jest łatwy w nawigacji. Nauczyciele mogą umieszczać tam ogłoszenia. Serwis jest bardzo ciekawie zaprojektowany. Pozwala na efektywne przeszukiwanie. Lista ogłoszeń jest dobrze zaprezentowana. W serwisie można znaleźć wiele ciekawych ofert korepetycji.
Nowy serwis i-korki.net jest już dostępny. Serwis przyda się studentom, maturzystom i nauczycielom. Można tam umieszczać ogłoszenia i oferty edukacyjne. Serwis jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Każdy może znaleźć tam coś dla siebie.

Jest to nowoczesna giełda korepetycji. Możliwe jest wygodne przeglądanie ogłoszeń i przeszukiwanie. Dodatkowo ogłoszenia sortowane są według użytkowników.

Tabela ogłoszeń zawiera:
-- przedmiot
-- imię nauczyciela
-- treść ogłoszenia
-- miasto i dzielnicę, lokalizację
-- cenę za godzinę lekcyjną

W serwisie rejestrują się osoby oferujące korepetycje i lekcje prywatne, indywidualne i w grupach. nauczyciele zamieszczają swoje dane o certyfikatach i wyróżnieniach oraz dane kontaktowe. Przedstawiają swoje oferty.

Wiele ogłoszeń jest bardzo ciekawych. Wśród ogłoszeń znajdują się różne języki, angielski, niemiecki, rosyjski, hebrajski, serbski.

Obcokrajowcy mogą znaleść dla siebie kursy języka polskiego, również kursy wakacyjne dostępne w miastach urlopowych.

Serwis jest bardzo przejrzysty, oferuje wygodną i łatwą nawigację. Każdy może znaleść dla siebie wiele przydatnych lekcji i kursów.
pawikor
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18.07.2010 03:45

Powrót do Ciekawe strony www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron