Obowiązkowa matura z matematyki

Wszelkie ścisłe przedmioty

Moderator: +MOderatorzy

Obowiązkowa matura z matematyki

Postprzez Serebret » 21.05.2009 19:52

Chodzę do zaocznego liceum, i w tym roku powinienem zdawać starą maturę, ale niestety spóźniłem się z wysłaniem swoich danych, no i nauczyciele powiedzieli mi, że w tym roku już nic się nie da zrobić. Na drugie półrocze też było za późno, minimalnie, nauczyciele powiedzieli nie, cóż - bywa. Jednak prawdziwy problem pojawia się z wejściem nowej matury z obowiązkową matematyką, o której nie owijając w bawełnę nie mam bladego pojęcia. I gdybym posiadał choć normalne predyspozycje nie przejął bym się tym zbytnio, ale ścisłe przedmioty delikatnie mówiąc, to nie moja bajka. Przez cały czas omijałem je z daleka. Będę musiał ją zdawać? Jeśli tak, to jestem załatwiony na cacy.
Serebret

Re: Obowiązkowa matura z matematyki

Postprzez Serebret » 21.05.2009 23:06

Komputer odmówił posłuszeństwa przy pierwszy temacie, założyłem jeszcze raz, a potem się okazało, że jednak za pierwszym razem się udało :P
Serebret

Re: Obowiązkowa matura z matematyki

Postprzez KiCiaa » 04.10.2009 15:23

Widzisz, mamy ten sam problem. Ja i matma ? O nie... A jednak. Jestem świadoma ,że polegnę ale nic nie zrobię, bo ta matura niestety jest obowiązkowa.. Jest jeszcze szansa na amnestię,ale myślę,że to nie możliwe... Bo są uczniowie, którzy zdadzą tą maturę i to zdadzą ją bardzo dobrze... :(
KiCiaa

Powrót do Matematyka, Informatyka, Fizyka