ONLINE METODA

Wszystkie języki obce

Moderator: +MOderatorzy

ONLINE METODA

Postprzez madziamag » 24.11.2010 11:36

Elo elo:) Matula kupiła mi fajne repetytorium do anglika, wszystko masz online, ćwiczenia, zadania, rozwiązania i testy - multimedia i nauczyciela do dyspozycji (pod warunkiem ze chcesz) na skype. Fajne, przynajmniej się nie nudzisz za bardzo.. :mrgreen: Spróbujcie sobie
madziamag

Re: ONLINE METODA

Postprzez lambador » 29.11.2010 13:48

A słyszałem, że są takie. Mogłabyś prosze napisać coś więcej o tym??? Ja własnie sie przymierzam do nauki hehe, lepiej pozno nic wcale...
lambador

Postprzez madziamag » 09.12.2010 15:08

Tak, tu masz link do kursu - http://expressenglish.com.pl/index.php? ... prod_id=94
Fajne to jest. Masz 35 lekcji, w każdej elementy egzaminu. Podzielone na 15 bloków, (szkoła, dom, itd.) Jest dostęp do słownika z wymową.Masz prace kontrolne c oceną i opisem, co jest nie tak. Ja się z tego uczę, i bez kitu, łatwiej niż samemu i nie trzeba jezdzic na korki. A nauczycielka bardzo ok, miła babeczka :mrgreen:
madziamag

Postprzez webmax » 13.02.2011 20:46

hej :)
a co sądzicie o korepetycjach online ??
mój znajomy polecił mi stronkę www.uczymy24.pl ,
przekonywał mnie tym, że sam mogę sobie wybierać nauczyciela, decydujesz jak chcesz się uczyć czyli czy notujesz czy nie ( jest opcja WHITEBOARD no i co ważne samemu decydujesz kiedy się uczysz czy w dzień czy w nocy :)
A najbardziej spodobało mi się to, że na koniec ja wystawiam ocenę nauczycielowi :))
A co Wy o tym sądzicie ?
webmax

Powrót do Angielski, Niemiecki...