PRAWO, WOS, Historia, Język Polski - korepetycje

Humanistyczne tematy

Moderator: +MOderatorzy

PRAWO, WOS, Historia, Język Polski - korepetycje

Postprzez MASTERR88 » 11.02.2009 15:10

PRAWO, WOS, Historia, Język Polski - korepetycje :D

Jeśli wybierasz się na studia na takie kierunki jak Prawo, Dziennikarstwo, Europeistyka, Socjologia, Politologia, Stosunki Międzynarodowe czy Historia (lub dziedziny pokrewne) ?

Gdy szukasz dobrego korepetytora, który będzie w stanie odpowiednio przygotować Cię do Matury z Historii, WOS-u czy Języka Polskiego (zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym) ?

Udzielam także korepetycji z przedmiotów obowiązkowych na pierwszym roku Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, tzn.: Logiki, Wstępu do Prawoznawstwa, Prawa Rzymskiego, Powszechnej Historii Państwa i Prawa, Historii Prawa i Ustroju Polski

Napisz do mnie – na adres e-mail:

88luker@gmail.com

lub

lukaszrosiak@student.uw.edu.pl

albo na numer gadu-gadu – 2291840

Student II roku Prawa (studia dzienne, stacjonarne) Uniwersytetu Warszawskiego sprawi, że do egzaminu maturalnego będziesz bardzo dobrze przygotowany(-a)

Wyszukiwanie odpowiednich materiałów, tłumaczenie zawiłych i trudnych zagadnień, analiza tekstów źródłowych, nauka pisania rozprawek oraz innych tekstów użytkowych przydatnych na Maturze, rozwiązywanie testów i kazusów etc. etc.

Praca z profesjonalnym materiałem dydaktycznym, wyczerpującym całkowity zakres programu niezbędnego do bardzo dobrego przygotowania się do Matury z Historii, WOS-u oraz Języka Polskiego.

http://lukaszrosiak.pl.tl :D

http://pl.shvoong.com/writers/masterr/ :)
MASTERR88
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25.09.2008 02:46

Powrót do Geografia, Historia, Biologia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron